Reiki

REIKI je duchovní cesta, nezávislá na vírách a církvích, vede člověka k harmonii se sebou samým a se sounáležitostí s přírodou. Energie REIKI se přenáší dotykem rukou. REIKI působí na tělesné, duševní i duchovní úrovni, uvolňuje napětí a blokády, detoxikuje a vede k pocitu spokojenosti a harmonii. Ošetření energií Reiki je vhodné pro všechny věkové kategorie a zvláště je vhodné při diagnostikované cukrovce, roztroušené skleroze, mozkových příhodách, úrazech, únavě, stresu, vyčerpanosti, pooperačních stavech, depresi, poruše imunitního systému, bolestech u dlouhodobě ležících.

Nebudete mi věřit ale mistrů tradičního reiki, je v ČR jen po skromnu. Ale za to těch odnoží je tu nespočet. Díky čemuž ztrácejí lidé důvěru v samotné reiki. Netradiční se liší tím, že energii dáváte ze sebe, není zde ochrana, že si na sebe "natáhnete" něco od klienta nebo on od vás. To tradiční vás harmonizuje, vitalizuje a léčí.

Byla jsem zasvědcena do reiki mistrem tradiční Reiki Usui Shiki Ryoho, členem The Reiki Alliance Pavlem Zapletalem jeho mistr Mirek Čapek na svých stránkách odkazuje na tuto alianci.