Příklady Horoskopů


HOROSKOP NA PŘÁNÍ

(Partnerský horoskop, Horoskop zdraví + prognóza )

pro zachování soukromí mých klientů uvádím nepravá jména - Eva, Pavel.

Hodnocení vašeho vztahu:

Pavel

Nutnost vztahu, potřebuje se k někomu připoutat a to dlouhodobě. Partner je pro něj v životě velmi důležitý. Rodinně orientovaný, ochotný ustoupit. Zásadní roli hrají i děti. Umí se o ně postarat. Spolehlivost, sebekontrola, odpovědnost, umí se přizpůsobit. Láska je ovládaná rozumem, dokáže si to korigovat. Není to typ, co by se bezhlavě vrhal do vztahu. Jeho city jsou stálé, není přelétavý.

Zkrátka ideální pro šťastné manželství.

Eva

Také vy jste rodinně založená. Netoužíte po večírcích. Děti jsou pro vás číslo jedna. Umíte se o ně postarat a hlavně to děláte ráda. Jste důležitá i pro vašeho muže. Táhnete ho nahoru, aby něco chtěl v životě dosáhnout. Navzájem si dodáváte energii a podporujete se. Povzbuzujete jeho mužnost, průbojnost. Díky vám si připadá více mužný. Ale zároveň může cítit menší psychický nátlak. Samozřejmě jen malý. Umíte tahat za správné nitky, tak aby bylo po vašem. Jde ovšem jen o drobnou manipulaci, drobné finty. Můžete mu například uvařit večeři, aby byl lépe motivován třeba pracovat na zahradě. Což vám určitě nebude dělat žádný problém, jste pečující matka a dobrá manželka.

Oba jste charakterní. Nehrozí u vás žádné podrazy. Navíc Jupiter v těsné blízkosti s Venuší a jeho Sluncem - vnáší do vašeho vztahu pohodu, společné užívání si a harmonii.

Máte velmi důležité vlastnosti pro úspěšné manželství. Rozumíte si v mnoha oblastech. Konstelace ve vašich horoskopech jsou velmi výrazně podobné, proto si také stoprocentně vyhovujete. Oba máte silně obsazeného raka a pannu, a dobře postavený Saturn. Proto si budete určitě rozumět v rodinných otázkách. A nejen to, oba jste racionálně založeni. Možná jste ale až příliš kritičtí. Máte samozřejmě i chvilky, kdy se hádáte k nepříčetnosti. Jsou zde různá dramata a bouchání dveřmi, ale vše vždy nakonec dobře dopadne. Ani krize by vás neměla rozdělit. Rozumíte si. Zkrátka porozumění beze slov. Patříte k sobě.

Máte dispozice pro ideální manželství jako málokdo. Oba toužíte po rodině a máte hodně

společného.

V každém vztahu se objevují různé nesnáze a potíže. Samozřejmě i u vás se může stát, že budete uvažovat o rozvodu, ale to kde kdo. Už jednu krizi máte za sebou. Teď si řešíte psychiku, nemusí se to, ale týkat vašeho partnera nebo všeobecně manželství. Spíše zdraví, nebo práce. Nic ale netrvá věčně.

Váš muž má v celku dobré zdraví. Jen nyní je mírně oslabený. Může i něco řešit v zaměstnání, nebo chce jen změnu v životě. Bude více potřebovat zábavu a společnost. Dopřejte mu to a choďte s ním.

ZDRAVÍ

Močový měchýř

Vaše močovody jsou nyní oslabeny. Průchod moče může být také pomalejší a díky tomu by se zde množily bakterie. Jde o akutní zánět, který přejde. Nyní ale po dobu cca dvou let budete celkově náchylnější k zánětům, infekcím. Posilovat imunitu, a celkovou odolnost! Viz také příloha z knihy: CO NÁM TĚLO ŘÍKÁ ANEB PO STOPÁCH NEMOCÍ - kapitola - ZÁNĚT.

Stagnace tekutin

Zadržujete v sobě vodu, ta stagnuje a nepotřebné látky se drží v těle. To máte dáno konstitučně, což znamená, že jste se s tím narodila a bude tento stav trvat celý život. Proto doporučuji se zaměřit na podporu lymfy, lymfatické čaje, masáže. Bude to mít vliv nejen na lymfu, ale i na oči, které s lymfou také souvisí, v neposlední řadě i na psychiku a nepřímo se uleví i močovému měchýři, protože podporou lymfy budete i více chodit na toaletu.

Spolupráce mezi tokem krve a lymfatickým systémem je také celoživotně oslabena. Zde můžete pít čaje na čištění krve spolu s těmi lymfatickými.

Cukrovka

Není vážná natolik, že by se nedala vyléčit. Můžete ji řešit homeopatiky, můžu vám dát kontakt. Je určitě ale na místě správná životospráva. Nebo ještě lépe změnit své chybné mentální návyky, chcete-li názory, postoje. VIZ PŘÍLOHA CITACE Z KNIHY CO NÁM TĚLO ŘÍKÁ ANEB PO STOPÁCH NEMOCÍ - Miroslav Hrabica.

OD cca 22.8. do konce srpna 2012 si dejte pozor na to, co jíte. V tomto období hrozí menší střevní potíže. Nic vážného, můžete třeba zvracet, protože něco špatného sníte. Optimální by byla lehčí dieta, co by nezatěžovala slinivku. Jídlo by vám mohlo zhoršit i nepatrně cukrovku.

Játra:

Listopad bude ve znamení očisty jater. Budete je mít více zatížené. Nemusíte se ale ničeho bát, nepotrvá to dlouho. Můžete to řešit buď čaji, nebo můžu doporučit Essentiale Forte N. Je běžně k dostání v lékárnách bez receptu. Ten ale bude důležitější v příštím roce koncem června až do začátku srpna. Tady byste měla o svá játra více dbát. Neplánujte si žádné velké úklidy, malování ... spíše odpočívejte. Budete mít méně energie. Tělo nebude mít schopnost ty živiny lépe zpracovávat. Je možné, že byste jinak mohla spíš něco chytit a mohla by se vám i zhoršit cukrovka a to u obou období.

Cévní systém:

Od nynějška až do konce příštího roku, dá se ještě říct začátku roku 2014 bude moudré upřednostňovat stravu, která podpoří elasticitu žil (některá zelenina). Na to je velmi dobrá pohanka. Nejde o nic vážného, ale protože to trvá delší dobu, je moudré tomu věnovat pozornost.

Střeva:

Vaše střeva mají tendence k vysušování. Jíst mazlavou, slizkou stravu, která chrání sliznici střeva. Př. slezový bylinky, brutnák, kaše, psylium. Tato tendence potrvá po celý život.

VŠEOBECNÁ PROGNÓZA

Právě jste v období, kdy prožíváte krizi středního věku. Toužíte po změně, vyvázat se z povinností. Zažít něco jiného. S velkou pravděpodobností jde i o duchovní krizi - bloudíte, nevíte, co chcete. Může sem ale i spadat oblast dětí, zdraví. Jste celkově nespokojená se svým životem.

Letos na podzim se s největší pravděpodobností přidáte k nějaké skupině, budete s nimi ráda trávit čas, může jít buď o duchovní skupinu, různá hnutí...nebo se zúčastníte skupinových aktivit, akcí.

Jupiter v XII.D bude retrográdní , což znamená že půjde opačným směrem, než obvykle. Bude se tedy vracet, ale pak se i na chvilku zastaví a pak bude postupně zrychlovat ale už běžným směrem. Takhle bude putovat od ASC k XII.D tam a zpět, tam a zpět. No a v každém tomto úseku je moudré dělat jiné věci. Od dubna roku 2013 do května roku 2014 mimo období od září 2013 do ledna 2014 byste neměla plánovat žádné stresové akce, zátěžové činnosti. V tento čas je důležité soukromí, klid a odpočinek. Jde také o období dokončování věcí započatých během uplynulých dvanácti let. A pokud se začíná něco nového, obvykle to nebude mít dlouhé trvání.


DĚTSKÝ HOROSKOP

Citlivá, sebevědomá, nekritická, vyrovnaná optimistka a zároveň křehká zranitelná bytost. Velmi přizpůsobivá. S lehkostí přijímá nové lidi do svého života, vítá změny, nebude jí vadit třeba příliš časté stěhování. Vyniká aktivitou, má mnoho plánů a snů, ale neumí je dotáhnout do konce. Na první pohled působí plachým dojmem, ale za čas se otrká a už přichází na scénu aktivita a její chuť do života. Vaše dítě bude myslet pozitivně, jen v některých bodech se může podceňovat. Přesto to bude nejspíš plačtivé dítko. Při kontaktu s cizími lidmi se bude stydět a schovávat za mamčinu sukni, což jí může vydržet i delší dobu. Z toho ale určitě vyroste.

Není jí cizí spontánnost, netrpělivost, někdy i zbrklost, ale je i empatická a vnímavá. Jednu dobu je impulzivní, roztržitá podruhé si lítá ve svých snech a přemítá o svých ideálech. Je to beznadějný snílek a zároveň velká romantička. Racionalita a uzeměnost nepatří mezi její silné stránky. Díky tomu jí jde těžko dokončit, co začala. Také ve škole jí bude dělat trochu problémy sedět v lavicích a soustředit se na jednu věc 45 min.

Bude to velice rodinný typ. Vyznává tradiční rodinné hodnoty. Na prvním místě bude péče o domácí krb a teplo domova. Důležitost rodinné stability, opory a zázemí. Navazuje harmonické vztahy, které bere velmi vážně. Vybírá si takové, které mají hlubší duchovní úroveň. Bezkonfliktní člověk. Svého partnera bude mít tendenci si idealizovat, ale zároveň potřebuje i osobní svobodu. Učte ji jak mít správný postoj k partnerství, ke vztahům, a mluvte s ní o tomto tématu. Je citlivá na své soukromí. Neotevře se každému. A když už, tak jen velmi blízkým osobám a rodině. Je to pro ni menší oříšek.

Proto je moudrá výchova, kde se otevřeně probírají aktuální problémy v rodině. Všeobecně není dobré skrývat emoce ať už hněv, pláč nebo vlastní chyby v domění že tím své ratolesti chráním. Dítě nejlépe připravím na stres, když ho nechám, ať si vyřeší své problémy samo, (aspoň ty méně vážné). Učím ho tím i samostatnosti, a zdravé sebedůvěře. Proto je také důležité pochvala a uznání od rodičů. Je dobré děti chválit za činy a v podstatě za jejich vlastnosti, které u nich chceme rozvíjet a podporovat př. mravní chování. může to být ale i při projevu odvahy, zdravé asertivitě ....

Umí upoutat slovem má dobré nápady, je velice tvůrčí, ale někdy si nevěří, chvalte ji za její šikovnost, podporovat její sebedůvěru a spokojenost sama se sebou. Dávejte jí to jasně najevo vaše upřímné uzání jejich schopností. Snažit se aby byla se sebou celkově spokojená. Opět jako prevence všech problému doporučuji učit pozitivní myšlení. Nestačí jen zakázat občasné negativní myšlení, ale kontrolovat své myšlenky a vědomě myslet pozitivně. A děti se toto nejlépe naučí od svých rodičů. Mysl je jako strom a myšlenky, které vstupují do naší mysli jsou jako ptáci. Není důležité, kteří ptáci se na chvíli posadí na větev, ale kterým dovolíme aby si zde postavili hnízdo...

Vitální, stále musí něco dělat. Všeobecně bude velice aktivní dítě, co se týče pohybu a sportu vůbec. Bude mít různé zájmy, ale má jednoho jistého favorita a to sport a koníčky. Nejvíce ty, kde uplatní svůj rychlý bystrý úsudek. Aktivita by měla být dynamická, energická, kde zapojí nejen svou fyzickou sílu, ale kde využije svůj intelekt a schopnost pochopit a dobrat se k podstatě problému. Můžou jí bavit orientační přespolní běhy s buzolou..... kde uplatní svůj talent dopídit se správného řešení situací, nebo se přidat k pionýrům či skautům. Měla by si ale dávat pozor na svou zbrklost, riskování a unáhlená rozhodnutí. Budou ji lákat i adrenalinové sporty a odvážné projekty.

Toto bude hrát v jejím životě důležitou roli. Je možné ji v podobných činnostech podporovat již v útlém věku. Existují různé kurzy např. plavání s maminkami, nebo i jóga pro matky s dětmi. Zkrátka cvičení již od útlého věku je pro děti velmi zdravé a podporuje to jejich sebedůvěru. Má vysokou dávku fantazie, představivosti a spoustu ideí a vizí. Je velice kreativní a tvůrčí. Bude mít ráda i umění a to nejvíce hudbu. Ve sportu, v umění a kreativitě vůbec ji určitě podporujte. Má dobrý vkus a nápady jí určitě chybět nebudou.

Její životní filozofie je založena na vzájemné toleranci, empatii, obětavosti, ve které to může někdy přehánět. Někdy byste ji i v její dobročinnosti měli brzdit a učit ji, aby si v budoucnu uměla udělat čas i sama pro sebe. S tím můžete začínat i v útlém věku, kdy bude např. na roztrhání z pomáhání ostatním s úkoly.

Jak už jsem řekla, je to veliký dobrák, umí se vcítit do lidí na pokraji společnosti. Jestli ji v tomto chcete podporovat, je dobré jako celá rodina pomáhat dobrovolně v této oblasti její výchovu vést a usměrňovat, aby k tomuto měla správný racionální postoj. Rodina je důležitý bod v jejím životě, bude ráda pomáhat mamince při úklidu a i jinak se starat o rodinné zázemí. Je to velmi citlivé dítě, avšak přehnaně pečovatelské.

Může mít menší potíže se někdy vyjádřit, ale nebude to nic vážného. Je dobré si sní hodně povídat a vždy při negativních emoci (hněv, pláč, úzkost ...) je dobré se ji konkrétně ptát, na její pocity, aby uměla popsat a mluvit o svých soukromějších problémech. Což by jí pomohlo v její občasné samotářské povaze a v budoucnu v partnerství, kde bude umět mluvit o svých pocitech a nic neskrývat.

Komletně celá rodina je velice ohleduplná a každý člen byl v dětství citlivější než ostatní děti, více vázaný k mamince.

VZTAH K MATCE

Tento vztah je velice krásný, založený na jemnosti, respektu, vlídnost, i přes ostrý jazýček Jany. Maminčin Jupiter nad Janiným Sluncem podporuje její optimismus a společné ambice a cíle. Klára vidí maminku jako sebevědomou a tolerantní k ní i ke svému okolí. Po mamince zdědila něhu empatii, ale i mírnou přecitlivělost, svoji filosofii vzájemného pochopení a pomoci. Jana vnímá maminčinu vlídnost a toleranci při svém trucování i zranitelnosti. Pozitivní vztah budou mít i v dospělosti.

VZTAH K OTCI

Oba jsou jak citově tak myšlenkově propojení. Emočně jsou naladění na stejnou vlnu. Podobně je prožívají a v obdobných situacích se chovají stejně. Nenudí se spolu, cokoliv, do čeho se pustí, je originální, nekonvenční. V podstatě by mohli v budoucnu spolu podnikat. Tvoří tým, kterému zajišťují inspirující tvůrčí náboj. Zkrátka dokonalá spolupráce ve společných aktivitách.